Aktualności:

Wolne terminy weselne 2019

Wolne terminy weselne 2020

Nasz Hotel

Hotel “Szelców” znajduje się przy głównej obwodnicy bieszczadzkiej w malowniczym miasteczku – Lesko, zwanym też ,,Bramą Bieszczad’’. Jest doskonałym miejscem, z którego można wyruszyć w wyższe partie Bieszczadów oraz okolice Jeziora Solińskiego. Hotel dysponuje 14 pokojami o wysokim standardzie wyposażenia, w których zapewniony jest nocleg dla ok. 40 Gości.

W ofercie znajdują się pokoje 1-2 osobowe z możliwością dostawek. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizję satelitarną, telefon, lodówkę oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Nasi Goście mogą bezpłatnie korzystać z sali TV HD, stołu bilardowego oraz piłkarzyków. Ponadto zapewniamy możliwość skorzystania z siłowni. Przy hotelu znajduje się Kawiarnia – Cukiernia “Słodki Domek” z placem zabaw i mini zoo.

Lunar-CMS-obrazek-1
Lunar-CMS-obrazek-2

Hotel-Restauracja “Szelców” to doskonałe miejsce do organizacji
konferencji, szkoleń, pokazów i imprez integracyjnych.

W obiekcie znajdują się trzy klimatyzowane sale z nowoczesnym wyposażeniem multimedialnym. Dwie sale mogą pomieścić po 200 osób oraz jedna 70 osób. Profesjonalna i dyskretna obsługa sprawia, że to miejsce jest idealne na prywatne i służbowe spotkania.

Hotelowe Recenzje o naszym obiekcie

Hotel Szelców to trzygwiazdkowy hotel położony u bram Bieszczad w miejscowości Lesko.
Zapraszamy do komentowania na naszej firmowej stronie. Pełna recenzja wraz z galerią zdjęć na stronie http://hotelowerecenzje.pl.

Zobacz Film

© 2018 Szelc.eu Realizacja: Palmax