Wesela

Pierwsze przyjęcie weselne w Restauracji ,,Szelców’’ zorganizowane zostało 14 kwietnia 2007. Było to wesele Joanny i Piotra. Wszyscy Goście bawili się świetnie do białego rana, żałując jedynie, że wszystko co dobre szybko się kończy. Od tamtej pory zorganizowaliśmy już ok. 200 udanych przyjęć weselnych, kilkanaście balów studniówkowych i wiele imprez okolicznościowych takich jak: chrzciny, komunie, bale sylwestrowe i andrzejkowe, dzięki którym nabraliśmy większego doświadczenia. Dzisiaj możemy stwierdzić z pełną odpowiedzialnością, że organizowane przez nas przyjęcia zawsze należą do udanych.

Ślub jest jedynym i niepowtarzalnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Życzylibyśmy sobie aby zechcieli Państwo spędzić te niezapomniane chwile właśnie w naszej gościnnej restauracji. Nasz doświadczony personel z przyjemnością zorganizuje dla Państwa przyjęcie weselne, które zostanie na długo w pamięci i pozwoli cieszyć się razem z Młodą Parą z pierwszego dnia ich wspólnego życia.
Szczegóły każdego przyjęcia weselnego są za każdym razem uzgadniane indywidualnie z uwzględnieniem wszystkich sugestii, potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Miarą jakości naszych usług jest zadowolenie naszych Gości.


Do organizacji przyjęć weselnych proponujemy Państwu trzy sale.

Sala restauracyjna do 180 osób

Sala konferencyjna do 180 osób

Sala Aniołów do 60 – 70 osób

© 2018 Szelc.eu Realizacja: Palmax